Przejdź do treści
Transport ponadgabarytowy Szczecin

Oferta


Transport ponadgabarytowy Szczecin

MimbTrans to działająca od lat firma, która specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym. Do jednej z głównych usług przedsiębiorstwa należy transport maszyn budowlanych. Szczecin oferuje wiele tego typu usług, jednak w przypadku tak wartościowego ładunku należy postawić na solidnego partnera, jakim jest MimbTrans. Oferujemy transport niskopodwoziowy, który idealnie sprawdza się w przypadku ciężkich maszyn, nie tylko na terenie Szczecina, ale w całej Polsce, Europie oraz na terenie Azji Zachodniej. Swoją pozycję na rynku potwierdzamy terminową realizacją zleceń oraz zadowoleniem tych, którzy już skorzystali z naszych usług.

Transport maszyn budowlanych Szczecin – dostępne usługi

Różnorodna flota pojazdów pozwala nam dostosować odpowiedni ciągnik do transportowanego ładunku, dzięki czemu możemy zrealizować nawet te najbardziej wymagające zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań, trudnych warunków na drogach i zawsze docieramy na czas. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, które chcą przetransportować np. jedną maszynę, jak i firmy czy inwestorzy, którzy potrzebują sprawdzonego partnera, realizującego regularne transporty.

Transport ponadgabarytowy Szczecin to takie usługi jak:

  • transport, usługi HDS,
  • transport elementów betonowych,
  • transport kontenerów,
  • transport konstrukcji stalowych,
  • transport maszyn.

Szczecin i okolice nie jest wyłącznym obszarem naszej działalności. Transporty realizujemy na obszarze całej Polski, Europy oraz Azji Zachodniej.

Stawiamy nie tylko na wykwalifikowanych kierowców, ale również na najwyższą jakość obsługi, dlatego wystarczy zadzwonić, a nasi doradcy w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Transport maszyn, konstrukcji, kontenerów. 3 etapy weryfikacji przed podróżą

Zanim wyruszymy w podróż z Twoim ładunkiem, dokonujemy 3-etapowego procesu weryfikacji i planowania procesu transportu. Takie podejście pozwala na wyeliminowanie możliwych błędów i niespodziewanych sytuacji.

Transport ponadgabarytowy Szczecin to 3 etapy przygotowań:

  • dobór odpowiedniego pojazdu, zaplanowanie trasy, uzyskanie zezwoleń,
  • dostosowanie zestawu do przepisów prawnych każdego z krajów, przez który przebiega trasa,
  • zaplanowanie środków bezpieczeństwa przewożonego ładunku.

Zawsze wybieramy optymalną trasę przejazdu, zarówno pod kątem kosztów, czasu jej pokonania oraz ewentualnych niedogodności. Jeśli tylko mamy taką możliwość staramy się także wdrażać rozwiązania, które mogą zmniejszyć koszty transportu.

Transport niskopodwoziowy Szczecin z MimbTrans

Zadbana i regularnie serwisowana flota pojazdów, kierowcy z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi uprawnieniami oraz odpowiednie zaplecze logistyczne, które pozwala na optymalizację trasy przejazdu to podstawa w firmie MimbTrans. Wiemy, jak ważna jest terminowość dostaw, szczególnie w przypadku takich ładunków jak prefabrykaty betonowe, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby ładunek dotarł w wyznaczone miejsce na czas. Do skorzystania z naszych usług zachęca ponadto profesjonalny zespół mechaników, który dba o sprawność pojazdów, nasz dział administracji, który na bieżąco reaguje na zapytania naszych klientów i niezastąpieni doradcy, którzy pomogą w każdej sytuacji i znajdą rozwiązanie każdego napotkanego problemu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo i terminowość to skorzystaj z naszej usługi transportu ponadgabarytowego w Szczecinie, całej Polsce, Europie, a nawet Azji Zachodniej.

Zobacz zrealizowane transporty

Transport 16-metrowych rur preizolowanych
Transport 16-metrowych rur preizolowanych

Międzynarodowy transport rur preizolowanych....

Transport HDS okien
Międzynarodowy transport HDS okien

Transport HDS przeszkleń z Polski do Chorwacji...