Przejdź do treści

Moc Inspiracji, Maksimum Bezpieczeństwa


O

Czy można odkryć transport na nowo? Wierzymy, że tak- łącząc doświadczenie, zaangażowanie i wizję z nowoczesnymi technologiami. Naszą inspiracją jest zarządzanie procesem transportu w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo- zarówno w aspekcie przewożonego ładunku, terminowości oraz innych użytkowników ruchu drogowego.

Firma to ludzie, którzy ją tworzą. Dokładamy wszelkich starań, żeby pracowali z nami najlepsi:

  • w naszej drużynie nie ma kierowcy, któremu powierzymy pojazd bez sprawdzenia jego umiejętności, bez pełnego przekonania, że jego wiedza i doświadczanie są odpowiednie do kierowania danym zestawem. Nie oznacza to, że nie ma wśród nas miejsca dla młodych osób, które dopiero zaczynają pracę w zawodzie kierowcy. Zawsze taka osoba pierwsze miesiące spędza jako „czeladnik”, podnosząc swojego umiejętności i będąc obserwowanym przez opiekuna. To czas, w którym nasza filozofia bezpieczeństwa ma „wejść w krew” i stać się odruchem bezwarunkowym.
  • trzyetapowy proces weryfikacji przygotowania wyklucza możliwość błędu na etapie planowania Państwa transportu. Dobór odpowiedniego zestawu, wybór optymalnej trasy, uzyskanie zezwoleń, dostosowanie zestawu do uwarunkowań prawnych wszystkich krajów przez które przebiega trasa, zastosowane środki zabezpieczenie ładunku. Każdy z elementów składowych oferowanej usługi podlega stałej weryfikacji od momentu kosztorysowania do etapu realizacji.
  • mechanicy- nie widać ich na co dzień, ale to dzięki ich pracy poruszamy się niezawodnymi i sprawnymi zestawami. Nie szukamy półśrodków wychodząc z założenia, iż lepszy serwis trwający jeden dzień dłużej niż wypuszczenie pojazdu, który nie jest w pełni gotowy do jazdy.
  • administracja i księgowość- zawsze do dyspozycji, bieżąco reagując na Państwa potrzeby.
  • zarząd- przekonany, że wyłącznie bazując na uczciwości i zaufaniu możemy budować długofalowe relacje.

Rozumiemy:

  • jak ważne są terminowe dostawy Państwa produktów,
  • że wszelkie opóźnienia, braki w przepływie informacji wpływają postrzeganie Państwa firmy przez kontrahentów
  • że w czasie realizacji usługi odpowiadamy za bezpieczeństwo Państwa towarów.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań na każdym etapie realizacji zlecenia, żeby przewidzieć ewentualne przeszkody i problemy, które mogą się pojawić. Działając z wyprzedzeniem, przewidując możliwe komplikacje jesteśmy na nie przygotowani, co stanowi dla Państwa gwarancję terminowości dostawy.