Przejdź do treści
Transport Kontenerów

Oferta


Transport Kontenerów Poznań

Profesjonalnie, kompleksowo, szybko, niedrogo i zawsze na czas. Jeżeli chcesz zamówić transport kontenerów, znajdujesz się w odpowiednim miejscu! Zabezpieczymy, załadujemy, przewieziemy i rozładujemy kontener z dowolnego miejsca w inne. MimbTrans realizuje transport kontenerów budowlanych – Poznań, Warszawa, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz – niezależnie skąd ma wyjechać ładunek, podejmiemy się zlecenia, ponieważ obsługujemy całą Polskę, a ponadto całą Europę oraz Azję Zachodnią. Poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę i już teraz zapytaj nas o wycenę.

Transport kontenerów biurowych, budowlanych, pawilonów

Obecnie kontenery znajdują szereg zastosowań. Nie są już tylko „opakowaniem” do transportu właściwego towaru, miejscem składowania materiałów, ale są powszechnie stosowane na budowach, eventach czy jako obiekty doraźnej pomocy medycznej. Świetnie sprawdzają się w funkcji biura, zaplecza socjalnego czy sanitarnego. Ramy kontenerów bywają również wykorzystywane do wznoszenia domów czy basenów. Niezależnie od docelowego wykorzystania, największą zaletą kontenerów, a jednocześnie ogromnym wyzwaniem, jest mobilność. I o ile transport kontenerów budowlanych czy magazynowych nie przysparza większych trudności, tak transport kontenerów przeznaczonych na sklepy, kioski, a nawet domy, ze względu na niestandardowe rozmiary, występujące przeszklenia czy nierównomiernie rozłożony środek ciężkości, wymaga szczególnej ostrożności. W tym, co skomplikowane, niestandardowe, nienormatywne, specjalizujemy się my! To, co dla innych jest wyzwaniem, dla nas jest codziennością.

Transport HDS kontenerów budowlanych Poznań

Transport typowych, wyposażonych w naroża kontenerów jest usługą prostą – po załadunku wystarczy zabezpieczyć je z wykorzystaniem znajdujących się w naczepie rygli i spokojnie udać w kierunku miejsca rozładunku. Skala trudności rośnie wraz z ilością modyfikacji kontenera – pojawiają się przeszklenia szczególnie wrażliwe na pęknięcia, zmieniają się wymiary dostosowane do oczekiwań zamawiającego czy też dodatkowe elementy (jak zadaszenia, attyki, klimatyzatory) powiększające podstawowe wymiary. W związku z modyfikacją ramy, rygle nie zawsze pasują, dodatki poprawiające wygląd kontenerów zmniejszają liczbę miejsc, w których bez uszkodzeń można umieścić pasy do zabezpieczenia na czas przewozu. Niezależnie od rodzaju kontenera, skali trudności zlecenia, miejsca załadunku oraz rozładunku jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wymiary transportowanych kontenerów

Jeśli chodzi o wymiary transportowanych przez nas kontenerów, to są one bardzo zróżnicowane. Standardowe kontenery wynajmowane mają wymiary 6,05 x 2,5 x 2,8 metra. Popularnością się cieszą także kontenery o wielkości 6,05 x 3 x 2,8 metra. Wszelkie modyfikacje kontenerów powodują zmiany, dlatego w tym przypadku ich wymiary bardzo różnią się między sobą. Transportowaliśmy domki, siłownie, sauny, domki letniskowe, zabudowy systemów przeciwpożarowych, których szerokość wynosiła od 1,2 metra do nawet 5 metrów.

Transport kontenerów Poznań obejmuje:

  • transport kontenerów z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w żurawie (HDS-y) o udźwigu do 14 ton;
  • transport modułów opartych o ramy stalowe;
  • transport domów modułowych.

Oferujemy transport z załadunkiem i rozładunkiem i jest to parametr, który wyróżnia naszą firmę spośród innych.

Gwarancją bezpieczeństwa dostaw, ich terminowości i właściwej kolejności transportowanego ładunku jest skorzystanie z dedykowanej obsługi projektu dostaw. Usługa taka obejmuje kontakt z jednym, wydzielonym do tego zadania opiekunem, który jest w stanie w każdym momencie sprawdzić położenie pojazdu oraz posiada wiedzę na temat elementów załadowanych na poszczególne pojazdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu prace na terenie budowy będą przebiegać sprawnie i bez zakłóceń.

Profesjonalny transport kontenerów - cennik

Ze względu na specyfikę transportu nienormatywnego, trudno jest zamieścić na stronie cennik, który obejmowałby wszystkie rozmiary kontenerów oraz opisywałby specyfikę każdego zlecenia. Większość przewożonych obiektów wymaga zastosowania drugiego dźwigu, podłożenia teowników, nie ma otworów, w których można by umieścić haki od zawiesi łańcuchowych. Dlatego tego typu zlecenia są bardziej wymagające od standardowych i takie wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

Ceny za standardowej wielkości kontenery kształtują się następująco:

  • od 600 złotych za transport na terenie Poznania i okolic,
  • od 800 złotych za transport w odległości do 30 km od Poznania,
  • od 1400 złotych za transport w odległości do 100 km od Poznania.

Podane ceny są cenami netto. Aby poznać szczegółową wycenę transportu pawilonu, kiosku, domku, sauny, siłowni, wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz szybkiej wyceny.

Transport kontenerów Poznań - zamów w MimbTrans

Aby transport kontenerów w Poznaniu i poza jego granicami odbywał się sprawnie i bezpiecznie, niezbędny jest zespół doświadczonych kierowców, sprawna i zadbana flota pojazdów, profesjonalna logistyka, a MimbTrans spełnia wszystkie te wymagania. Ponadto trzyetapowy proces weryfikacji przed rozpoczęciem podróży pozwala nam wyeliminować możliwe błędy i niespodziewane sytuacje, o które nietrudno na drodze. Z naszych usług skorzystały tysiące osób i firm, a pozytywne opinie potwierdzają, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Skontaktuj się z naszymi doradcami, a oni dopasują odpowiedni pojazd do ładunku, który chcesz przetransportować.

transport kontenerow - 1 transport kontenerow - 2 transport kontenerow - 3 transport kontenerow - 4 transport kontenerow - 5 transport kontenerow

Zobacz zrealizowane transporty

Transport 16-metrowych rur preizolowanych
Transport 16-metrowych rur preizolowanych

Międzynarodowy transport rur preizolowanych....

Transport HDS okien
Międzynarodowy transport HDS okien

Transport HDS przeszkleń z Polski do Chorwacji...