Przejdź do treści
Transport i usługi HDS

Oferta


Transport i usługi HDS Poznań

Żuraw, dźwig, urządzenie transportu bliskiego – ile określeń na HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy), tyle też jego zastosowań. Transport pojazdami wyposażonymi w HDS-y to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Usługi HDS w Poznaniu, na terenie Polski czy Europy to nie tylko transport ładunku, ale również jego załadunek oraz rozładunek. Taka opcja rozwiązuje wiele problemów – nie wymaga skoordynowania dwóch różnych usług i dodatkowego wydatku na tradycyjny, samojezdny dźwig. To również odpowiedzialność za ładunek przejęta przez MimbTrans od początku realizacji usługi po ustawienie go w nowym miejscu oraz gwarancja bezpieczeństwa przewożonego towaru dzięki wykorzystaniu atestowanych zawiesi (łańcuchowych oraz pasowych) i systemów zabezpieczenia na czas przewozu.

Usługi transportowe HDS Poznań – kiedy warto z niego skorzystać?

Hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS) określany również jako żuraw hydrauliczny stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego, samojezdnego dźwigu. Gdzie zatem HDS znajdzie zastosowanie? Dzięki swojej mobilności, niemalże w każdej sytuacji – do załadunku i rozładunku kontenerów, do przenoszenia materiałów budowlanych nie tylko w inne miejsce na placu budowy, ale również na wyższe kondygnacje budynków, czy do załadunku oraz rozładunku drzew pochodzących z wycinki. Jedynym ograniczeniem są parametry dźwigu w tym jego wielkość. Flota MimbTrans dysponuje pojazdami wyposażonymi w żurawie o udźwigu do 14 ton, wysięgu do 11 metrów, co pozwala na transport wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem wielu przedmiotów. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Usługi transportowe HDS Poznań obejmują takie ładunki jak:

  • kontenery (morskie, magazynowe, socjalne, biurowe, sanitarne),
  • pawilony, wiaty, hale,
  • urządzenia przemysłowe (tokarki, frezarki, centra CNC, wiertarki),
  • trafostacje, agregaty prądotwórcze,
  • płyty drogowe,
  • stal oraz gotowe konstrukcje stalowe,
  • domy szkieletowe,
  • łodzie, jachty.

Wykorzystanie hydraulicznych dźwigów samochodowych pozwala zoptymalizować wszelkie procesy logistyczne i ograniczyć transport oraz załadunek i rozładunek do jednego pojazdu. Ponadto samochody ciężarowe z HDS-em, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są ograniczenia przestrzenne, a te zdarzają się często na różnego rodzaju budowach.

Transport HDS Poznań – cena

Usługa HDS to coś więcej niż transport, obejmuje bowiem także załadunek, rozładunek oraz wsparcie doświadczonych kierowców. Jej cena ustalana jest indywidualnie, ponieważ determinuje ją szereg czynników takich jak: wielkość i waga ładunku, trasa, a także termin realizacji. Skontaktuj się z naszymi doradcami i poproś o indywidualną wycenę.

MimbTrans – usługi HDS Poznań

Transport HDS sprawdza się niemalże w każdej sytuacji, a w szczególności wtedy, gdy ważny jest czas oraz kiedy liczą się koszty. Jest to rozwiązanie zarezerwowane dla nawet najbardziej wymagających zadań i sprawdza się tam, gdzie zakres działań wybiega poza sam przewóz ładunków. Dlatego też usługi transportowe HDS w Poznaniu i wielu innych miejscach w Polsce i na świecie doceniane są w szczególności przez branżę budowlaną. W MimbTrans posiadamy doświadczonych kierowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia niezbędne do obsługi żurawia. Ich doświadczenie jest gwarancją terminowości oraz bezpieczeństwa transportowanych towarów, podobnie jak sprawna, zadbana i regularnie serwisowana flota pojazdów. W zakres naszej usługi wchodzi nie tylko transport, załadunek i rozładunek, ale pełna obsługa w tym uzyskanie wszelkich niezbędnych zezwoleń oraz odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Usługi realizujemy na terenie Polski, Europy i Azji Zachodniej. W MimbTrans do każdego transportu podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego warto skontaktować się z naszymi doradcami i poznać szczegóły.

Zobacz zrealizowane transporty

Transport 16-metrowych rur preizolowanych
Transport 16-metrowych rur preizolowanych

Międzynarodowy transport rur preizolowanych....

Transport HDS okien
Międzynarodowy transport HDS okien

Transport HDS przeszkleń z Polski do Chorwacji...