Przejdź do treści

Transport HDS bolidu F1 Alfa Romeo Racing ORLEN.


Rozładunek

20 miast, 3 kraje, a jako ładunek bolid w barwach Alfa Romeo Racing ORLEN, model C37, którym kierowcy ściągali się w sezonie 2018. Od Lublina, przez Mikołajki, Olsztyn oraz między innymi Pragę, Brno kończąc w Hamburgu przejechaliśmy tysiące kontenerów w ramach pokazowego touru organizowanego przez PKN Orlen.

 Transport kontenerów z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w żuraw jest dla nas codziennością. Z naszą pomocą kilkadziesiąt kontenerów magazynowych, socjalnych czy biurowych jest ładowanych, przewożonych i rozładowywanych w każdym tygodniu. Transport kontenera, który ma stanowić miejsce ekspozycji bolidu F1 nie jest już tak powszechny. Szczególnie, że na aucie znajdowało się jeszcze skrzynia w której stał właśnie on- powód odwiedzić tysięcy osób, bolid Alfa Romeo C37.

Znany wszystkim harmonogram imprez oznaczał dla nas jedno- brak miejsca na opóźnienia. W każdej lokalizacji, gdzie bolid był prezentowany przyciągał tłumy miłośników sportów motorowych, którzy chcieli zobaczyć go na własne oczy. Nie mogliśmy Was zawieźć, stąd też każda trasa planowała była szczegółowo- poczynając od współpracy z ekipami technicznymi odpowiedzialnymi za umieszczeniem bolidu w dedykowanej skrzyni na czas transportu, poprzez wybór optymalnej drogi na weryfikacji możliwości dojazdu i posadowienia kontenera w kolejnych lokalizacjach.

Interesująca treść? Podziel się:
  • Choose your category: