Przejdź do treści
Transport zbiorników Poznań

Oferta


Transport silosów Poznań

Różnego rodzaju zbiorniki i silosy wykorzystywane są zarówno w branży spożywczej do przechowywania sypkich artykułów, jak i w branży budowlanej do składowania na przykład popiołu, wapna, cementu czy substancji chemicznych. Ze względu na potrzeby firmy, która z nich korzysta, mogą mieć one różne wymiary, jednak niezależnie od tego, jakie by nie były, to transport nawet tych najmniejszych wymaga odpowiedniego pojazdu oraz doświadczonego kierowcy. W MimbTrans dysponujemy i jednym i drugim, dlatego transport silosów i transport zbiorników przebiega sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Transport zbiorników i silosów - jak zorganizować transport?

Transport silosów ze względu na ich gabaryty jest bardzo wymagający. W MimbTrans mamy na co dzień do czynienia z takimi zleceniami. Zazwyczaj ich planowanie odbywa się w trzech etapach.

Transport zbiorników obejmuje:

  • dobór odpowiedniej naczepy– na tym etapie określamy parametry pojazdu, jakie niezbędne będą do przewiezienia danego silosu, gdyż te znacznie mogą różnić się kształtem i wymiarami. Niezbędne w tym przypadku mogą okazać się naczepy z obniżonym pokładem załadunkowym oraz odpowiednimi najazdami lub takie, które wyposażone są w HDS-y;
  • analizę trasy– transport zbiorników, które najczęściej wykraczają poza standardowe rozmiary, wymaga dokładnego przestudiowania przebiegu trasy – tego, czy są na niej wiadukty, które mogłyby uniemożliwić przejazd lub zwężenia dróg i zbyt małe ronda;
  • zezwolenia, dokumenty– transport silosów, zbiorników o niestandardowych wymiarach obwarowany jest szeregiem dodatkowych zasad i przepisów, które różnią się od siebie w poszczególnych krajach. W MimbTrans wypełniliśmy setki, jeśli nie tysiące takich dokumentów, dlatego wiemy, jak uzyskać odpowiednie pozwolenia.

Transport silosów. Zrealizuj go z pomocą MimbTrans

MimbTrans ma wieloletnie doświadczenie w transporcie specjalistycznym, ponadgabarytowym, także w transporcie silosów i zbiorników. Tego typu ładunki przewozimy m.in. naczepami wyposażonymi w żurawie, dzięki czemu istnieje możliwość natychmiastowego ich załadunku oraz rozładunku. Wybierając tę opcję, klient może cieszyć się gotowym do użycia silosem i uniknąć dodatkowych kosztów i działań logistycznych związanych z wynajęciem samodzielnego dźwigu. Transport silosów zrealizuje za Ciebie MimbTrans, wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami, a oni pomogą wybrać Ci optymalne rozwiązania.

transport zbiorników - 1 transport zbiorników - 2

Zobacz zrealizowane transporty

Transport 16-metrowych rur preizolowanych
Transport 16-metrowych rur preizolowanych

Międzynarodowy transport rur preizolowanych....

Transport HDS okien
Międzynarodowy transport HDS okien

Transport HDS przeszkleń z Polski do Chorwacji...