Przejdź do treści
Transport jachtów Poznań

Oferta


Transport jachtów Poznań

Transport łodzi motorowych oraz jachtów jest dość trudnym przedsięwzięciem. Przede wszystkim dlatego, że wiele elementów, również tych ruchomych, powinno być dokładnie zabezpieczonych przed wyruszeniem w drogę. W MimbTrans dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów, która zapewni stabilność transportowanej łodzi. Odpowiednie dobranie naczepy do jachtu – jego wagi, kształtu, typu, stanowi podstawę bezpieczeństwa, nie tylko samego ładunku, ale również kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego.

W MimbTrans zadbamy również o wszelkie niezbędne zezwolenia. Niezależnie, czy interesuje Cię transport łodzi motorowych, jachtu czy żaglówki w MimbTrans zrealizujemy go sprawnie i bezpiecznie.

Transport łodzi motorowych – o czym należy pamiętać?

Oferujemy transport łodzi motorowych, jachtów, żaglówek, katamaranów. Podejmiemy się takiego zlecenia niezależnie od wielkości, wagi łodzi czy miejsca, z którego ma być przetransportowana, pod warunkiem, że mieści się w obszarze naszej działalności obejmującej Polskę, Europę oraz Azję Zachodnią.

Transport jachtów Poznań – co należy wiedzieć?

  • Przed zleceniem transportu musimy poznać dokładne wymiary i wagę łodzi, które na pewno znajdują się w dokumentach danej jednostki pływającej. Długość mierzona jest od dziobu do rufy, a szerokość w najszerszym punkcie od jednego do drugiego boku.
  • Na podstawie gabarytów i rodzaju łodzi dobieramy odpowiednią przyczepę. Dzięki bogatej flocie pojazdów jesteśmy w stanie znaleźć najbezpieczniejsze rozwiązania.
  • Przed wyruszeniem w trasę załatwiamy również wszelkie niezbędne zezwolenia. Konieczne w wielu przypadkach może okazać się przekazanie nam dowodu potwierdzającego prawo własności.
  • Łódź powinna być odpowiednio zabezpieczona. Zarówno stałe elementy, jak i te ruchome. Przed transportem warto jest opróżnić łódź ze wszystkich przedmiotów, które można zabrać oraz rozłączyć wszystkie urządzenia elektryczne.
  • Cena za transport łodzi motorowych oraz innych jest ustalana indywidualnie, ponieważ zależy od gabarytów ładunku, trasy, jaką ma pokonać oraz terminu, w jakim usługa ma być zrealizowana.

Transport jachtów Poznań. MimbTrans

MimbTrans posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowców, którzy posiadają wszelkie uprawnienia niezbędne do transportu jachtów w Poznaniu, całej Europie, a nawet Azji. Ponadto dysponujemy sprawną, regularnie serwisowaną i zadbaną flotą różnorodnych pojazdów, która jest gwarancją bezpiecznego i sprawnego przewozu. Skontaktuj się z naszymi doradcami i ustal wszelkie szczegóły dotyczące transportu łodzi.

Zobacz zrealizowane transporty

Transport 16-metrowych rur preizolowanych
Transport 16-metrowych rur preizolowanych

Międzynarodowy transport rur preizolowanych....

Transport HDS okien
Międzynarodowy transport HDS okien

Transport HDS przeszkleń z Polski do Chorwacji...